Informacja o planowanym zamówieniu publicznym na usługę szkoleniową obejmującą organizację oraz przeprowadzenie szkoleń zamkniętych dla pracowników UMWD zaangażowanych w realizację RPO WD 2014-2020 - Podatek od towarów i usług, Kwalifikowalność kosztów, Kontrola trwałości, Pomoc publiczna.

Informacja o planowanym zamówieniu publicznym na usługę szkoleniową obejmującą organizację oraz przeprowadzenie szkoleń zamkniętych dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zaangażowanych w realizację Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 z zakresu:

I. Podatek od towarów i usług w kontekście kwalifikowalności w projektach dofinansowanych ze środków UE (szkolenie realizowane w ramach II paneli).
II. Kwalifikowalność kosztów i rozliczanie projektów współfinansowanych z UE (szkolenie realizowane w ramach II paneli).
III. Kontrola trwałości projektów dofinansowanych ze środków UE.
IV. Pomoc publiczna w projektach dofinansowanych ze środków UE (szkolenie realizowane w ramach II paneli).

Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja o planowanym zamówieniu publicznym na usługę szkoleniową obejmującą organizację oraz przeprowadzenie szkoleń zamkniętych dla pracowników UMWD zaangażowanych w realizację RPO WD 2014-2020 - Podatek od towarów i usług, Kwalifikowalność kosztów, Kontrola trwałości, Pomoc publiczna.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Informację opublikował:Justyna Karpińska
Data publikacji:23.03.2017 13:27
Wytworzył lub odpowiada za treść:Justyna Chadrysiak
Data na dokumencie:23.03.2017
Informację aktualizował:Justyna Karpińska
Data aktualizacji:23.03.2017 13:27