wersja do wydruku Marcin Bąk 05.12.2018 11:24

Wydział Turystyki

Wydział Turystyki
 

Departament Rozwoju Społecznego i Rynku Pracy
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław, pok. 411
(71) 776-93-91


Wydział Turystyki
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław
www.turystyka.dolnyslask.pl

 


Piotr Wnukowicz - Dyrektor Wydziału Turystyki  
(71) 770-41-07
piotr.wnukowicz@dolnyslask.pl
pok. 332

 

Dział Usług Turystycznych

 

Ewelina Bogacz-Kaniewska - Kierownik Działu Usług Turystycznych  
(71) 770-41-17
ewelina.bogacz-kaniewska@dolnyslask.pl
pok. 710

 

Maria Markowska 
(71) 770-41-28
maria.markowska@dolnyslask.pl
pok. 330

 

Kinga Kochańska-Szymanek  
(71) 770-41-18
kinga.kochanska-szymanek@dolnyslask.pl
pok. 330

 

Krzysztof Kopystyński  
(71) 770-41-19
krzysztof.kopystynski@dolnyslask.pl
pok. 330

 

Dominik Kamiński 
(71) 770-41-22
dominik.kaminski@dolnyslask.pl
pok. 330

 

Dział Rozwoju i Promocji Turystyki

 

Agata Lewicka
(71) 770-41-16
agata.lewicka@dolnyslask.pl
pok. 331

 

Dział Usług Turystycznych z siedzibą w Wałbrzychu
ul. Wysockiego 29 Bud.8    
58-304 Wałbrzych

 

Katarzyna Stachura   
(74) 667-09-93
katarzyna.stachura@dolnyslask.pl
 

Agnieszka Prus  
(74) 667-09-94
agnieszka.prus@dolnyslask.pl
 

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wydział Turystyki
Podmiot udostępniający informację:Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Informację opublikował:Marcin Bąk
Data publikacji:05.12.2018 11:24
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Dominik Kamiński
Data aktualizacji:09.04.2019 14:25

Rejestr zmian dokumentu

pokaż