wersja do wydruku Joanna Nowak 10.12.2010 12:03

Radni Województwa Dolnośląskiego

Radni Województwa Dolnośląskiego
 
Zgodnie z art.16 ust. 3 z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa. W skład sejmiku województwa wchodzą radni wybrani w wyborach bezpośrednich w liczbie trzydziestu w województwach liczących do 2.000.000 mieszkańców oraz po trzech radnych na każde kolejne rozpoczęte 500.000 mieszkańców. Przed objęciem mandatu radny składa ślubowanie, którego treść określa art. 22 ust. 1 wyżej wymienionej ustawy. Odmowa złożenia ślubowania skutkuje wygaśnięciem mandatu radnego (art. 190 ust. 1 pkt 1 o.w.g.p.w.) Obowiązki radnego określa  art. 23 ust. 1 stanowiąc, iż jest on zobowiązany kierować się dobrem wspólnoty samorządowej województwa oraz   § 24. 1 Statutu Województwa Dolnośląskiego.

 

Radni Województwa Dolnośląskiego V kadencji


 

 

Radni Województwa Dolnośląskiego IV kadencji
 

 

 

Radni Województwa Dolnośląskiego III kadencji

 

  • Wojciech Adamczak
  • Ali Jean Eric Alira
  • Wacław Berus
  • Piotr Borys (zrzekł się mandatu dnia 9 czerwca 2009 roku po 3 latach sprawowania)
  • Wojciech Bochnak (zrzekł się mandatu dnia 27 listopada 2006 roku przed złożeniem ślubowania)
  • Jarosław Charłampowicz
  • Dorota Czudowska
  • Ewa Drozd (zrzekła się mandatu dnia 30 października 2007 roku po roku sprawowania)
  • Marek Dyduch
  • Jerzy Gierczak
  • Julian Golak
  • Rafał Holanowski
  • Paweł Hreniak
  • Stanisław Jurcewicz (zrzekł się mandatu dnia 30 października 2007 roku po roku sprawowania)
  • Leon Kieres (zrzekł się mandatu dnia 2 listopada 2007 roku po roku sprawowania)
  • Józef Kozłowski
  • Stanisław Longawa
  • Marek Łapiński
  • Andrzej Łoś
  • Marzena Machałek (zrzekła się mandatu dnia 5 grudnia 2006 roku po złożeniu ślubowania)
  • Ewa Mańkowska (zrzekła się mandatu dnia 26 lutego 2007 roku po 3 miesiącach sprawowania)
  • Piotr Milczanowski
  • Agnieszka Muszyńska
  • Józef Pawlak
  • Jacek Pilawa
  • Zbigniew Piotrowicz
  • Jerzy Pokój
  • Jan Rymarczyk
  • Ewa Rzewuska
  • Grzegorz Skiba
  • Wojciech Smoliński
  • Alicja Sokołowska
  • Wojciech Sokołowski
  • Dariusz Stasiak
  • Zbigniew Szczygieł
  • Jadwiga Szeląg
  • Krzysztof Ślufcik
  • Zdzisław Średniawski (zrzekł się mandatu dnia 27 listopada 2006 roku przed złożeniem ślubowania)
  • Marek Tomala
  • Jerzy Tutaj
  • Patryk Wild
  • Tomasz Winnicki
  • Norbert Wojnarowski (zrzekł się mandatu dnia 30 października 2007 roku po roku sprawowania)
  • Paweł Wróblewski
  • Elżbieta Zakrzewska (zrzekła się mandatu dnia 6 maja 2010 roku po 3,5 roku sprawowania)
  • Marcin Zawiła (zrzekł się mandatu dnia 30 października 2007 roku po roku sprawowania)
  • Jerzy Zieliński

 

Wiecej informacji o radnych pod zamieszczonym linkiem>>>>

 

Adresy e-mailowe Radnych WD:

pierwsza litera imienia(kropka)nazwisko@dolnyslask.pl

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Radni Województwa Dolnośląskiego
Podmiot udostępniający informację:Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Informację opublikował:Joanna Nowak
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:10.12.2010
Data publikacji:10.12.2010 12:03

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
15.06.2016 11:10 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
15.06.2016 11:08 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
28.04.2016 12:38 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
21.04.2016 09:20 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
21.12.2015 11:26 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
01.12.2015 09:24 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
26.11.2015 15:42 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
26.11.2015 15:41 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
23.11.2015 14:15 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
23.11.2015 14:12 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
23.11.2015 14:11 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
23.11.2015 14:03 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
16.03.2015 11:52 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
24.02.2015 09:40 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
20.01.2015 09:26 Edycja dokumentu (Kamila Gruszczynska)
17.12.2014 10:31 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
04.12.2014 11:10 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
04.12.2014 11:09 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
10.03.2014 14:57 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
10.03.2014 14:03 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
21.02.2013 15:29 Edycja dokumentu (Marek Sobieraj)
28.10.2011 15:06 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
10.01.2011 08:40 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
29.12.2010 12:03 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
29.12.2010 11:23 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
17.12.2010 11:10 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
14.12.2010 08:22 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
13.12.2010 09:38 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
13.12.2010 09:34 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
13.12.2010 09:31 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
13.12.2010 09:29 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
13.12.2010 09:12 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
10.12.2010 13:36 Edycja dokumentu (Agnieszka Biały)
10.12.2010 12:03 Utworzenie dokumentu. (Joanna Nowak)