Wydział Kultury

Siedziba główna
Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław, pok. 221
(71) 776-93-55


Departament Rozwoju Społecznego i Rynku Pracy
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław, pok. 411
(71) 776-93-91


Wydział Kultury
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław


Agnieszka Dziedzic - Dyrektor Wydziału Kultury  
(71) 770-43-19
agnieszka.dziedzic@dolnyslask.pl


Małgorzata Sroczyńska-Kordys - Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury  
(71) 770-43-18
malgorzata.sroczynska@dolnyslask.pl

Aleksandra Kowalska
(71) 770-43-21
aleksandra.kowalska@dolnyslask.pl 


Barbara Górniak
(71) 770-43-27
barbara.gorniak@dolnyslask.pl 


Justyna Gródecka

(71) 770-43-20
justyna.grodecka@dolnyslask.pl 


Dominika Kubicz-Wichłacz
(71) 770-43-15
dominika.kubicz-wichlacz@dolnyslask.pl


Izabela Kurc-Kuriata
(71) 770-43-17
izabela.kurc-kuriata@dolnyslask.pl


Elwira Walczak
(71) 770-43-23
elwira.walczak@dolnyslask.pl


Anna Wiatr-Mirowska
(71) 770-43-65
anna.wiatr-mirowska@dolnyslask.pl


Ewelina Laskowska (urlop długotrwały)
ewelina.laskowska@dolnyslask.pl


Amelia Żak
(71) 770-43-26
amelia.zak@dolnyslask.pl


Urszula Żołyńska
(71) 770-43-36

urszula.zolynska@dolnyslask.pl
 

Piotr Żelazo

(71) 770-43-22

piotr.zelazo@dolnyslask.pl

 

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wydział Kultury
Podmiot udostępniający informację:Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Informację opublikował:Dorota Ciastek
Data publikacji:26.07.2008 06:47
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Urszula Żołyńska
Data aktualizacji:05.07.2019 14:02