wersja do wydruku Jerzy Pasieka 25.02.2019 10:57

Informacja o wydziale

Wydział Sportu
ul. Walońska 3-5
50-413 Wrocław
III piętro

Dyrektor
Jarosław Maroszek   tel. (71) 770 41 06, pok. 328

jaroslaw.maroszek@dolnyslask.pl  

Dział Sportu Powszechnego i Szkolenia Sportowego

Paulina Gibek  (71) 770 42 86
paulina.gibek@dolnyslask.pl

Joanna Imiela (71) 770 41 06
joanna.imiela@dolnyslask.pl

Marek Kaczyński (71) 770 41 03
marek.kaczynski@dolnyslask.pl

Agnieszka Krochmalna (71) 770 42 86
agnieszka.krochmalna@dolnyslask.pl

Jadwiga Marciniec (71) 770 41 05
jadwiga.marciniec@dolnyslask.pl

Piotr Nowicki (71) 770 40 32, pok. 428 IV.p
piotr.nowicki@dolnyslask.pl

Agnieszka Rosiek (71) 770 41 03
agnieszka.rosiek@dolnyslask.pl


Dział Inwestycji i Modernizacji Infrastruktury Sportowej

Maria Bożek (71) 776 44 29
maria.bozek@dolnyslask.pl

Waldemar Łuczak (71) 770 42 87, pok. 428 IV.p
waldemar.luczak@dolnyslask.pl

Jerzy Pasieka (71) 770 41 04, pok. 428 IV p.
jerzy.pasieka@dolnyslask.pl

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja o wydziale
Podmiot udostępniający informację:Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Informację opublikował:Jerzy Pasieka
Data publikacji:25.02.2019 10:57
Wytworzył lub odpowiada za treść:Jerzy Pasieka
Data na dokumencie:25.02.2019
Informację aktualizował:Jerzy Pasieka
Data aktualizacji:25.02.2019 10:57