Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę w sprawie przedłużenia terminu składnia uwag i wniosków do projektów uchwał w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

Projekty ww. uchwał zostały opublikowane i do 31 października 2017 r. można zgłaszać do nich uwagi.

Załączniki:

  • Uchwała Nr 4325/V/17 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 29 września 2017 r. w sprawie przedłużenia terminu składania uwag i wniosków do projektów uchwał Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.
  • Obwieszczenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 29 września 2017 r.
  • Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego z wyłączeniem Gminy Miejskiej Wrocław i uzdrowisk ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.
  • Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze Gminy Miejskiej Wrocław ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.
  • Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze uzdrowisk ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

Formularz zgłaszania uwag do projektów uchwał antysmogowych

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:KONSULTACJE PROJEKTÓW UCHWAŁ ANTYSMOGOWYCH DLA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO ZOSTAŁY PRZEDŁUŻONE
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Magdalena Mycka
Data publikacji:02.10.2017 12:57
Wytworzył lub odpowiada za treść:Dariusz Zięba
Data na dokumencie:02.10.2017
Informację aktualizował:Magdalena Mycka
Data aktualizacji:02.10.2017 13:00